لینک فایل(مقاله ترجمه شده افول حسابداری حرفه‌ای آکادمیک : استخدام در جامعه آکادمیک حسابداری)

مقاله ترجمه شده افول حسابداری حرفه‌ای آکادمیک : استخدام در جامعه آکادمیک حسابداری|50672849|kvj2031039|لینک فایل|کِی وی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد مقاله ترجمه شده افول حسابداری حرفه‌ای آکادمیک : استخدام در جامعه آکادمیک حسابداریرا مشاهده می نمایید .

شامل 49 صفحه در قالب ورد و قابل ویرایش


فایل اصلی مقاله بصورت pdf هم موجود می باشد.


عنوان فارسی:مقاله انگلیسی ترجمه شده


افول حسابداری حرفه‌ای آکادمیک : استخدام در جامعه آکادمیک حسابداری


عنوان انگلیسی:


:The decline of the professionally-qualified accounting academic


Recruitment into the accounting academic community


چکیده


استخدام یک گروه آکادمیک حسابداری دارای پروفایل مشابه با بقیه دانشگاه ها است که دارا بودن مدرک دکترا امتیاز به حساب می آید. دلایل این روند با استفاده از چارچوب منطق‌های فرهنگی و سازمانی مورد بررسی قرار می‌گیرد . زمینه ی استخدام و تغییرات سازمانی تاثیر گذار بر استخدام در زمینه ی حسابداری در دانشگاه، از طریق دیدگاه‌های روسای دپارتمان هایی که در مورد سیاست‌های استخدامموسسه و الزامات اصل آنها دانش دارند، بررسی می‌شود . به نظر می‌رسد که فرآیند ارزیابی تحقیق یک محرک تغییر الگوهای استخدام است و استخدام در دو حوزه متضاد در نظر گرفته می‌شود : اسکاتلند ، که ارزیابی دوره ای در دانشگاه‌های قدیمی و جدید را در بردارد و جمهوری ایرلند که چنین فرآیندی ندارد . با وجود تفاوت در دیدگاه‌های بیان شده سران در این زمینه‌ها و تفاوت‌های مختلف در محیط های تحقیقی آن ها گرایش در همه بخش‌ها به سمت استخدام ( اسکاتلند ) یا رشد( جمهوری ایرلند ) دارندگان مدرک دکترا به جای کارکنان حرفه‌ای حرفه‌ای است .مطالب دیگر:
📎ماسککده زیبارویان ایران📎ضبط مکالمه خودکار📎دانلود رایگان جزوه ی دست نویس اسکن شده ی درس مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی رشته ی مهندسی عمرانpdf📎Hack و امنيت شبكه📎فیلم آموزشی زمین آماری دیتاماین📎آموزش برق ساختمان و سیستم های اعلان حریق📎دانلود جزوه ی سازه های فولادی یک دکتر طاحونی رشته ی مهندسی عمرانpdf📎آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال📎شرح مختصری از شاهنامه📎آموزش تایپ 10انگشتی (حرفه ای )📎آموزش طرای وب با HTML📎دانلود جزوه ی مکانیک خاک کارشناسی دانشگاه صنعتی شریف رشته ی عمرانpdf📎فایل ضروری و فوق لازم موفقیت در کنکور 99📎طراحی و ترسیم پروژه 5 واحدی📎پاورپوینت علوم چهارم ابتدایی درس 13 - زیستگاه📎دانلود کتاب روانشناسی اجتماعی یوسف کریمی + جزوه خلاصه و نمونه سوالات تستی pdf📎آموزش جامع کسب درآمد از اینترنت📎دانلود جزوه ی دینامیک سیالات محاسباتیpdf📎آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر‎📎دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۳۱۰ تابلو اعلانات مسجدنما، هفته دوم اسفند ۱۳۹۸📎کسب درآمددلاری بالای 10 میلیون ماهانه در ایران _ تضمینی _📎سابلیمینال جامع جذب ثروت📎سابلیمینال جامع عزت نفس،اعتماد به نفس و رفع خجالت و کمرویی(آقایان)📎کسب درآمد روزانه حداقل یک میلیون تومان ! کاملا حلال و واقعـی !!📎دانلود رایگان جزوه ی طراحی اتصالات در سازه های فولادی pdf