لینک فایل(مقاله آموزشی بانكداری الكترونیک و سیر تحول آن در ایران)

مقاله آموزشی بانكداری الكترونیک و سیر تحول آن در ایران|41002514|kvj2031039|لینک فایل|کِی وی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد مقاله آموزشی بانكداری الكترونیک و سیر تحول آن در ایرانرا مشاهده می نمایید .

چکیده:

دسترسی تعداد زیادی از مردم جهان به شبکه جهانی اینترنت و گسترش ارتباطات الکترونیک بین افراد و سازمانهای مختلف از طریق دنیای مجازی، بستری مناسب برای برقراری مراودات تجاری و اقتصادی فراهم کرده است. تجارت الكترونیك عمده ترین دستاورد به‌كارگیری فناوری ارتباطات و اطلاعات (ICT) در زمینه های اقتصادی است.
استفاده از این فناوری موجب توسعه تجارت، تسهیل ارتباطات عوامل اقتصادی، فراهم كردن امکان فعالیت برای بنگاههای کوچک و متوسط، ارتقای بهره وری، کاهش هزینه ها و صرفه‌جویی در زمان شده است. فناوری ارتباطات و اطلاعات امكان افزایش قابلیت رقابت‌پذیری بنگاهها را فراهم ساخته و همچنین به ایجاد مشاغل جدید منجر شده است.
بر اثر گسترش این فناوری حجم تجارت الکترونیک در جهان روز به روز در حال رشد است. طبق تحقیقات منتشر شده توسط موسسه فارستر پیش‌بینی می‌شود طی سالهای 2006-2002 حجم تجارت الكترونیك به طور متوسط سالانه بیش از 58 درصد رشد كرده و از 2293 میلیارد دلار در سال 2002 به بیش از 12837 میلیارد دلار در سال 2006 بالغ شود.


مطالب دیگر:
📎مقاله ترجمه شده با عنوان برنامه هایی آموزشی جهت کنترل استرس در کسب و کارهای کوچک📎تحقیق بررسي تئوري شاهي آرماني و تداوم آن در دوره اسلامی📎تحقیق تعدد جرم📎آموزش فارسی مدیتیشن با تصویر📎جزوه آموزشی نکات کامل لپ تاپ📎جزوه آموزشی زلزله شناسی📎حل المسائل دینامیک مریام📎نقشه های اتوکد ساختمان مسکونی 7 طبقه📎نقشه های اتوکد ساختمان مسکونی 6 طبقه 15 واحدی📎تحقیق شرایط و ضوابط ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از دیپلم برای دانش آموزان فنی حرفه ای و کاردانش📎تحقیق برشکاری با لیزر📎تحقیق مشارکت حقوقی📎تحقیق ضمانت نامه📎تحقیق یو پی اس دلتا کانورژن📎تحقیق نقش اسطوره در ادبیات ایران📎پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی، مقبره رادکان در گرگان📎تحقیق اميل دوركيم (بنيانگذار انسان‌ شناسي ديني)📎تحقیق پایگاه های داده توزیع شده و کاربرد آن در سیستم های توزیع شده📎تحقیق رطوبت سنج و دماسنج محیط📎تحقیق عدالت ترميمي و حقوق بزه ديده اصلاح تدريجي نظام عدالت كيفري يا تغيير الگو📎تحقیق حق دفاع متهم📎تحقیق شهر فیروزآباد در دوران ساسانیان📎تحقیق تجارت الكترونيك و موانع اجرايي قانون آن در ايران📎تحقیق بررسي نسب وارث كودك ناشي از تلقيح مصنوعي📎تحقیق تغيير اوضاع و احوال و تاثير در اجراي تعهد