لینک فایل(پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری مالی (جلد اول) تالیف شرودر و همکاران ترجمه پارسائیان با موضوع در جستجوی چهارچوب نظری)

پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری مالی (جلد اول) تالیف شرودر و همکاران ترجمه پارسائیان با موضوع در جستجوی چهارچوب نظری|40276557|kvj2031039|لینک فایل|کِی وی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری مالی (جلد اول) تالیف شرودر و همکاران ترجمه پارسائیان با موضوع در جستجوی چهارچوب نظریرا مشاهده می نمایید .

دانلود پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری مالی (جلد اول) تألیف شرودر و همکاران ترجمه پارسائیان با موضوع در جستجوی چهارچوب نظری، در قالب pptx و در 32 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

اثر پیتن

اثر کنینگ

تلاش سازمان های رسمی و نیمه رسمی اولیه برای ارائه چارچوب نظری حسابداری

گروه A ، بدیهیات یا فرض های مسلم اقتصادی و سیاسی

گروه B بدیهات یا فرض های مسلم حسابداری

گروه C بدیهات یا فرض های مسلم الزامی

پروژه چارچوب نظری هیئت استانداردهای حسابداری مالی و منافع آن:

سند مفاهیم حسابداری مالی ، شماره 1: هدفهای گزارشگری مالی به وسیله واحد تجاری

سند مفاهیم حسابداری شماره 2 : ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

سلسله مراتب ویژگی های کیفی حسابداری

سند حسابداری شماره 5:شناسایی و تعیین ارزش اقلام ارائه شده در صورتهای مالی واحد تجاری
شاخص های شناسایی (ثبت)رویدادمالی

سند حسابداری شماره 7 :استفاده از جریان اطلاعات وارزش فعلی در تعیین ارزش اقلام در ترازنامه.

روشهای تعیین ارزش فعلی

هدف سیستم تخصیص

استاندارد حسابداری مبتنی بر مقررات درمقایسه با استانداردهای مبتنی بر اصول

مثالی از تفاوت استاندارد مبتنی بر مقررات با استاندارد مبتنی بر اصول: ثبت و گزارش کردن سرقفلی

پروژه مشترک هیئت استانداردهای حسابداری مالی و هیئت استانداردهای بین المللی حسابداری در مورد ارائه صورتهای مالی

نمودار پیشنهادی ارائه اطلاعات در درون صورتهای مالی اصلی

قسمتی از متن:

استاندارد مبتنی بر مقررات(rule base standard): لیستی از رویه‏ها ، قواعد و مرزهای مشخص کمی و ویژه هستند و در واقع استانداردهای مبتنی بر رویه‏ها اختصاصی‏تر بوده و رهنمودهای خاصی در مسائل مختلف را ارائه می‏دهد. درواقع مقررات شدیدی است که حکم می کند استانداردها چگونه اجرا شود و استانداردهاست که مشخص می کند شرکت از چه رویه ای استفاده کند و به دنبال محدود کردن قضاوت حرفه ای حسابرس است. به عنوان مثال در رابطه با اجاره یک ساختمان،مدیر میتواند طبق نظر خود آن را به عنوان اجاره عملیاتی ثبت کند تا سود شرکت را کم نشان دهد اما استانداردها مانع از کار او شده و او را ملزم به ثبت اجاره سرمایه ای می کند.

استاندارد مبتنی بر اصول(principle base standard): استانداردهای مبتنی بر اصول رهنمودهایی برای حرفه حسابداری هستند و تعیین رویه‏های مطلوب را بیشتر به عهده قضاوت حسابدار و مدیریت شرکت برای گرفتن بهترین انتخاب در شناخت و اندازه گیری رویداد تجاری با توجه به شرایط معامله ، نوع قرارداد و محتوای اقتصادی رویداد تجاری می‎گذارند. این سیستم منجر به استانداردهای ساده تر خواهد شد،از طرفی باعث میشود نتایج مالی شفاف تر، انعکاس منصفانه تر عملکرد واقعی شرکت و مربوط بودن بیشتر اطلاعات میشود.این استاندارد باید دربردارنده مقرراتی برای افشای اطلاعات باشد. رویکرد مبتنی بر اصول را ، جایگزینی برای رویکرد مبتنی بر رویه‏ها می‏دانند این سیستم رهنمودهای اجرایی اندکی را فراهم می‏نماید در عوض ، اصول کلی را پیش رو قرار می‏دهد وشرکت ها می‏بایستی مطمئن شوند که صورتهای مالیشان بطور صحیحی این اصول را منعکس می‏کند.

توضیحات:

کتاب تئوری حسابداری مالی تجزیه و تحلیل (جلد اول) تألیف ریچارد جی و شرودر - مایتر تل دبلیو و کلارک - جک ام و کی تی ترجمه دکتر علی پارسائیان، از جمله منابع مهم درسی رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل دوم این کتاب با موضوع " در جستجوی چهارچوب نظری" می باشد که در حجم 32 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
📌دانلود پاورپوینت توانمندسازي کسب و کارهای صنایع کشور📌دانلود پاورپوینت تنظیم خانواده📌دانلود پاورپوینت تقاضا و سيستم هاي كنترل موجودي📌دانلود پاورپوینت استانداردها و الگوهای مصرف📌دانلود پاورپوینت ارائه راهكارهاي ايجاد شرايط عالم پرور و قابل رصد📌دانلود پاورپوینت اختلا لات هیپرتانسیو حاملگی📌دانلود پاورپوینت اجراي دوره هاي آموزشي تربيت مربي در پاسخ پزشكي به حوادث پرتوي📌دانلود پاورپوینت اپیدمیولوژی (مطالعات مداخله‌ای)📌دانلود پاورپوینت کمک‌هزینه دستیاران دوره تخصصی، فلوشیپ و فوق‌تخصصی📌دانلود پاورپوینت کشور اسپانیا(جغرافیا موقعیت و فرهنگ)📌دانلود پاورپوینت پروژه درس تکنیک خلا(sem)📌دانلود پاورپوینت پرستاري کودکان (کودک سالم)📌دانلود پاورپوینت پرتوهای ماورا بنفش📌دانلود پاورپوینت پدافند غير عامل در حوزه دامپزشكي📌دانلود پاورپوینت کارآفريني و توسعه کسب و کار دانش بنيان(چتر حمايت از نوآوری(📌دانلود پاورپوینت واکسیناسیون در دام (باکتریایی –ویروسی)📌دانلود پاورپوینت نور پردازی در ماکروگرافی📌دانلود پاورپوینت نقش خانواده در کاهش عوارض اعتیاد📌دانلود پاورپوینت نقش اقدام پژوهی و رويکرد در افزايش کيفيت آموزشی و کاهش اتلاف آموزشی📌دانلود پاورپوینت نظام حقوقی دریای آزاد📌دانلود پاورپوینت نتايج ارزيابي نظر سنجي APO در معاونت توليد خودرو سواري📌دانلود پاورپوینت مهندسی سواحل📌دانلود پاورپوینت منیزیم📌دانلود پاورپوینت مقرنس در معماری ایران📌دانلود پاورپوینت مقدمه اي بر رسانايي گرما