لینک فایل(تحقیق كمیته فنی حسابداری)

تحقیق كمیته فنی حسابداری|40193530|kvj2031039|لینک فایل|کِی وی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد تحقیق كمیته فنی حسابداریرا مشاهده می نمایید .

وظایف کمیته فنی حسابرسی

وظایف کمیته فنی:

الف - پیشنهاد سیاستهای کلی سازمان در زمینه امور فنی و حرفه‌ای به مراجع ذیصلاح جهت بررسی و تصویب .

ب - پیشنهاد برنامه‌های امور فنی و حرفه‌ای در چارچوب سیاستهای کلی و مقررات سازمان ( مشتمل بر برنامه‌ریزی برای مدیریت تدوین استانداردها ومدیریت بررسیهای فنی و حرفه‌ای) و ارائه آن به مراجع ذیصلاح جهت تصویب .

پ - تدوین استانداردهای ( اصول و ضوابط) حسابداری و حسابرسی بمنظور رفع تنگناهای موجود و تأمین نیازهای کشور با بکارگیری مدیریت تدوین استانداردها و ارائه آنها به مراجع ذیصلاح سازمان .

ت- تهیه دستورالعملها ، فرمها ، برنامه‌ها و بخشنامه‌های حرفه‌‌ای ( مشتمل بر پاسخ سئوالات حرفه‌ای همکاران و واحدهای مورد رسیدگی ) با بکارگیری مدیریت بررسیهای فنی و حرفه‌ای و ارائه آنها به مراجع ذیصلاح سازمان .

ث- هدایت و نظارت بر برگزاری سمینار ، سخنرانی و جلسات توجیهی فنی و حرفه‌ای که در چارچوب سیاستها و برنامه‌های مصوب بمنظور دستیابی به اصول و ضوابط مورد قبول(استانداردها) تشکیل می‌شود .

ج - بررسی و تائید نشریات ، جزوات ، مقالات و سایر مطالب در زمینه امور فنی و حرفه‌ای که بعنوان نظر رسمی سازمان منتشر می‌گردد.

چ - همکاری و هماهنگی با کمیته آموزش درمورد مسائل فنی و آموزشی .

چ - تنظیم و ارائه گزارشات عملیات و صورتجلسات خود به هیئت عامل و هیئت عالی نظارت .

خ - سایر امور فنی و حرفه‌ای ارجاع شده ازطرف هیئت عامل سازمان .

وظایف دبیر کمیته فنی حسابرسی

وظایف دبیر کمیته :

دبیرکمیته عهده‌دار وظایف زیر خواهد بود :

الف – تنظیم و ثبت موضوعات ارجاع شده به کمیته .

ب – تنظیم دستور جلسات و ارائه آن به اعضا پس از تائید رئیس کمیته و پیگیری مستمر و بموقع جلسات کمیته .

ج – تهیه متن صورتجلسات و اخذ امضاء از حاضرین

د – ارتباط دائم با اعضای کمیته ، کارکنان سازمان و سایر اشخاص در زمینه مسائل فنی .

ه‍ - سایرامور مربوط به کمیته .

تبصره –دبیرکمیته از خدمات افراد دیگری در زمینه اجرای وظایف فوق زیر نظر خود استفاده خواهد نمود

خلاصه قانون SARABANES- OXLEY

- مدیرعامل ، مدیر مالی ، کنترلر و رئیس حسابداری تا یکسال قبل از انجام حسابرسی نباید در استخدام حسابرس بوده باشند .

- مدیران ارشد و مدیران رده بالا نمی توانند از شرکت وام بگیرند .

- هیئت مدیره و مدیران اجرایی باید معاملات سهام خود را تا قبل از دومین روزکاری . افشا کنند .

- فروش اوراق بهادار شرکت توسط مدیران ارشد و مدیران رده بالا در زمانی که اعضای صندوق بازنشستگی نمی توانند به اینکار مبادرت کنند . مننوع است .

- مدیر عامل و مدیر مالی ملزم اند بیانه ای شامل تاییدیه ی صحت صورت های مالی و افشاهای مندرج در آن و منصفانه بودن آن . صادر کنند .

- SEC ملزم شده که روش حسابداری شرکت ها را از لحاظ کفایت و مناسبت بررسی کند .


مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت اشکالات اجرائی ساختمان های فولادی در53 اسلاید کاربردی و آموزشی و کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویر🔍آموزش تعمیر دستگاه حضور و غیاب🔍دانلود زیباترین لوح تقدیر بمناسبت روز دهیار🔍پاورپوینت بررسی استفاده از انرژی های خورشیدی در صنعت ساختمان🔍دانلود کاملترین پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور🔍دانلود تحقیق با موضوع مدیریت دانش در بخش دولتی🔍بیش از 50 طرح های کارآفرینی مناسب برای همه جای ایران و متناسب با هر بوجه و امکانات حتی در خانه🔍کسب درآمد باورنکردنی و بدون هیچگونه سرمایه ای🔍دانلود تحقیق با موضوع بزهکاری اطفال🔍خودجرحی بدون خودکشی در نوجوانان مبتلا به اختلالات خلقی و ارتباط آن با خلق و خوی بیش حساس ادواری🔍پاورپوینت اجرای پی در 34 اسلاید کاربردی و آموزشی و کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویر🔍قالب فروش فایل پلاسکو🔍دانلود تحقیق اسیلوسکوپ🔍دانلود تحقیق اسیلوسكوپ اشعه كاتدی با انحراف در میدان الكتریكی (CRO)🔍دانلود تحقیق نیمه رسانایی بنام الماس🔍دانلود تحقیق فرستنده و گیرنده راداری🔍تحقیق اصول کشت خیار گلخانه ای🔍اخلاق نمونه امام علی (ع)🔍تحقیق اخلاق و عرفان🔍تحقیق امام زمان (عج)🔍تکنولوژی قند🔍تحقیق چای🔍تحقیق قارچ🔍نقشه ساخت هواپیمای دونفره vp2🔍اموزش ساخت هواپیمای مدل رادیوکنترل