لینک فایل(پاورپوینت ضعف حساب دهی در طرح تحول سلامت)

پاورپوینت ضعف حساب دهی در طرح تحول سلامت|35022121|kvj2031039|لینک فایل|کِی وی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت ضعف حساب دهی در طرح تحول سلامترا مشاهده می نمایید .

توضیحات:دانلود پاورپوینت با موضوع ضعف حساب دهی در طرح تحول سلامت،
در قالب ppt و در 31 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:ده دور باطل برای افزایش قیمت خدمات درمانی:دور باطل خصوصی – دولتی
دور باطل هیات علمی- غیرهیات‌علمی
دور باطل جراح- غیرجراح
دور باطل محروم – غیرمحروم
دور باطل عمل بزرگ - عمل کوچک
دور باطل تمام وقت- غیرتمام‌وقت
دور باطل زیرمیزی- رومیزی
دور باطل تامین اجتماعی- غیرتامین اجتماعی
دور باطل تورم- تعرفه
دور باطل عمومی- متخصص
در طرح تحول سلامت شاهد بودیم تعرفه‌های درمانی طی یک سال- سال 1393- بنا به گفته وزارت بهداشت و شورای عالی بیمه به طور میانگین 120 درصد رشد کردند.
این رشد ناگهانی تعرفه‌ها، علاوه بر رشدهای قبلی در همین سال بود.
قبل از ابلاغ کتاب جدید کتاب تعرفه‌ها، تعرفه ویزیت پزشک عمومی 51 درصد، پزشک متخصص 64 درصد، هتلینگ 85 درصد، آزمایشگاه و پاتولوژی30 درصد و خدمات پرتوپزشکی به طور متوسط 24 درصد رشد کرده بودند.
یکی از ضعف های مهم طرح تحول سلامت که کمتر به آن پرداخته شده است «ضعف حسابدهی» می باشد.

تعریف حسابدهی:عبارت است از الزام افراد یا موسسات به ارایه اطلاعات و دلایل انجام فعالیتها و اقداماتشان در راستای مواخذه بابت عدم پایبندی به تعهدات و تشویق اقدمات مناسب (1).
جوابگوبودن (answerability) جوهره پاسخدهی است. پاسخگو بودن بدین معنی است که به سوالات مرتبط با تصمیمات و اقدمات خود پاسخ داده شود (1).
انوع حسابدهی: مالی، عملکردی، سیاسی (1).
و . . .

توجه:
چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و
آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی
باشد.


مطالب دیگر:
📚بررسی خواص و ویژگی های لایه های مختلف در راهسازی📚بررسی اکولوژی و کاشت وداشت و برداشت گیاه هندوانه📚اوراق قرضه و مشارکت در بازار و انواع گوناگون صكوك📚بررسی انواع گل ياس در ايران و تولید آن در ایران و اروپا📚بررسی تاریخچه قانون اساسی در کشور و دوره های مختلف📚بررسي احکام و دعاول و ماهيت حقوقي و فقهي سرقفلي📚مقايسه آثار شاعران زن از لحاظ فكر و محتوا با شاعران مرد در شعر معاصر📚تاثیر رنگ درمانی بر رفتار و سلامت انسان و نقش رنگها در زندگی📚مقاوم سازي تير مركب بتن ـ فولادبا استفاده از CFRP📚بررسی اسطوره های کشور چین دیوا چین و جایگاه برنج در اسطوره های چین📚خاكبرداري خاكبرداري سطحي و ديگري خاكبرداري عميق📚بررسی و تجزیه و تحلیل سود وبهره در بازار کار و ارزش زمان ونرخ بهره📚بررسی و ارزيابي عملكرد كاركنان و فنون و معيارهاي ارزيابي عملكرد📚بررسی بازار پول در ایران📚مشاوره شغلی و مهارت مشاوره ای📚بررسی تاثیر ورزش بر اعتماد به نفس📚بررسی تورم ساختاری و ماهیت آن در اقتصاد📚بررسی و مقایسه ماشين هاي DC و AC جریان متناوب و مستقیم📚بررسی روش های عمده در تبلیغات📚بررسی شعر نو و التهابات درونی شاعر📚بررسی بیماری اوتیسم و ارزیابی و تشخیص اوتیسم📚برسی مردم شناسانه زنان در دوره قاجار📚روش های تبلیغات و نقش تبلیغات بازاریابی📚بررسی انواع بتن های سبک و کاربرد و ویژگی های آنها📚مدیریت استراتژیک و مراحل مدیریت استراتژیک