لینک فایل(گزارش کارآموزی حسابداری در اداره پست)

گزارش کارآموزی حسابداری در اداره پست|34020615|kvj2031039|لینک فایل|کِی وی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد گزارش کارآموزی حسابداری در اداره پسترا مشاهده می نمایید .

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در اداره پست،
در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
مقدمهتاریخچه پستتعريف پستکلمه پستکلیاتاركان شركتوظايف و اختيارات هيأت مديرهنمودار تشكيل شركت پست جمهوري اسلامي ايران
و ...


مقدمه گزارش کارآموزی:
حسابداري يكي از علومي است كه همه روزه اكثر افراد با آن سرو كار دارند و برخي به صورت تخصصي و برخي به صورت تجربي از آن استفاده مي كنند. حسابداري اين امكان را به ما مي دهد كه ميزان سوددهي و هزينه ها را به صورت علمي و دلخواه تغيير دهيم. اطلاعات مربوط به اين رشته مورد استفاده عموم مردم از مديران صنايع، سرمايه گذاران،‌ تجار و اصناف تا استفاده كنندگان محصولات و خدمات مي باشد و باعث مي شود تا اعداد و ارقام نامفهوم و گيج كننده به صورت اطلاعات جالب توجه و قابل نتيجه گيري در دسترس قرار گيرد.

فراگيري اين فن به صورت تخصصي، نه تنها به صورت يك حرفه مطرح مي‌شود، بلكه در زندگي خصوصي و شخصي نيز كارساز مي باشد. به طور مثال نحوه صحيح بودجه بندي، تقسيم هزينه، تعيين قيمت تمام شده، روش هاي پيمانكاري، معاملات اوراق بهادار، تعيين استهلاك دارايي ها، انواع سرمايه گذاري، حسابداري با توجه به تورم و ... از بحث هاي ارائه شده در اين گروه مي‌باشد. حسابداري جديد در اميران قدمتي پنجاه ساله دارد. ابتدا حسابداري در موسسات خارجي كه در ايران كار مي گردند از قبيل شركت نفت و پس در بانك ها و ساير شركت ها و موسسات گسترش يافت. بعد از جنگ جاني دوم بدليل تماس بيشتر ايران با كشورهاي توسعه يافته اهميت حسابداري به عنوان يك حرفه ضروري در جامعه احساس شر و امروزه با پيشرفت روزافزون صنعت و تجارت و به دليل تنوع و پيچيدگي حساب هاي سازمان هاي مختلف اقتصادي و هم چنين لزوم اعمال مديريت برتر و نياز مديران به استفاده از اطلاعات مالي مفيد سازمان خود موجب گرديده كه حسابداري به صورت يك فن نوين به عنوان ابزاري قدرتمند در سيستم اقتصادي به كار گرفته شود. در پايان شايد بتوان حسابداري را به عنوان پايه اصلي صنعت، توليد و ادامه خدمات معرفي كرد. چرا كه بدون وجود حسابداري و ثبت دقيق و نتيجه گيري صحيح از اطلاعات، پايه اصلي شركت كه همان سرمايه و نقدينگي است، به لرزه درآمده و چه بسا كه شركت را به انحلال بكشاند.


مطالب دیگر:
طرح اشیا در تمدن اسلامی - فرشفرش اطراف تهران (ورامین)دانلود تحقیق قالی بافیدانلود تحقیق قالی سنندجدانلود تحقیق کوبیسم و اکسپرسیونیزمدانلود تحقیق گرافیکموسیقی کلاسیکهنر شرق و غرب (ایران ،روم،یونان)دانلود تحقیق جایگاه دیدن و فرآیند بینایی در هنر عكاسیدانلود تحقیق در مورد سفالدانلود مقاله شعر فارسی در دوران مشروطیتدانلود تحقیق صنایع دستیدانلود تحقیق فرش چیست؟دانلود تحقیق قالی کرماندانلود تحقیق لیتوگرافی و چاپدانلود تحقیق مفهوم خوشنویسیدانلود تحقیق موسیقی دوران اسلامینگارگری ایران عصر سلجوقینمایشنامه سادیسم روزهنر - متن با ترجمههنر نقاشیپاورپوینت تغذیه دوران بارداریپاورپوینت بازارسازاندانلود تحقیق درس تاریخ هنر -کوبیسمدانلود تحقیق تحول بیان سینمایی